Ekonomik Takvim

Sürekli gelişen ve değişen sosyo-politik ortamda ekonomi haberleri her gün piyasaları etkiliyor. Dünyada gün içerisinde gerçekleşen önemli ekonomik olayların takibi için her zaman güncel ekonomik takvimimiz ile hiçbir şeyi kaçırmayın.

Günün önemli gelişmelerini HızlıFX ekonomik takvimden takip edin:

Ekonomik takvim nasıl kullanılmalıdır?

Yeni yatırımcılar için, ekonomik takviminiz, piyasa haberleri ve para birimlerinin ve diğer piyasaya konu olan araçların fiyatlarını nasıl etkileyebileceği konusunda rehberlik için ilk duraktır.

Piyasada çok sayıda farklı işlem stratejisi olduğundan, kendi stratejiniz için önemli olan gelişmeleri ve ekonomik göstergeleri belirlemek önemlidir. Örneğin, gün boyunca birçok küçük işlemden birkaç pip kazanmayı hedefleyen ancak o gün gerçekleşecek büyük bir ekonomik gelişmenin farkında olmayan bir scalper iseniz, hesabınızdaki bakiyeyi istenmeyen bir şekilde azaltma ihtimaliniz var. Ne kadar iyi bir yatırımcı olursanız olun ekonomik gelişmeleri takip edip doğru yorumlamadığınız takdirde kalıcı başarıyı elde etmek zor olacaktır.

HızlıFX'in uzman yatırım danışmanlığı kadrosu her gün sabahın ilk saatlerinde sizler için o günün önemli gelişmelerini, bu gelişmelerin etki edebileceğini enstrümanları belirler ve yorumlar. Günlük piyasa analizine her gün sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

HızlıFX ile İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Başlamak çok kolay

Hesap Aç
Hesap Türü
Hesap Kuru
USD
Kaldıraç
1:300
Hesap Aç

HESAP AÇ

Kolay bir form doldurarak hesabını aç

Para Yatır
Hesap Seç
GÜVENLİ YATIRIM
Para yatırma yöntemi seç
Havale
Hesabını Fonla

HIZLI PARA YATIR

Yatırım yöntemlerinden birini seçip hesabını fonla


Hızlı Para Yatır Nasıl Yaparım?